پایگاه خبری همه نیوز

ورزش

منتشر شده در تاریخ شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 15:50

لغو اعزام تنها قایقران پارالمپیکی به کاپ جهانی مجارستان به دلیل عدم صدور روادید

سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان از لغو اعزام تنها بانوی قایقران پارالمپیکی به کاپ جهانی مجارستان به دلیل عدم صدور روادید خبر داد.

مسعود مهدوی نیا، اظهار کرد: مسابقات کاپ جهانی قایقرانی  معلولان یکم تا پنجم مهر در مجارستان برگزار می شود که قرار بود شهلا بهروزی راد تنها بانوی قایقران پارالمپیکی در این تورنمنت حضور پیدا کند که متاسفانه به دلیل تشدید بیماری کرونا از سوی سفارت مجارستان ویزا برای اعزام او به این تورنمنت صادر نشد.

وی گفت: با وجود این که تمام هماهنگی های لازم از سوی فدراسیون جانبازان و معلولان، کمیته ملی پارالمپیک و شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان برای اعزام بهروزی راد به همراه من به این تورنمنت انجام شده بود اما متاسفانه سفارت مجارستان روز گذشته طی ایمیلی اعلام کرد که به دلیل تشدید بیماری کرونا امکان صدور ویزا برای بهروزی راد و من جهت حضور در کاپ جهانی قایقرانی معلولان وجود ندارد.

مهدوی نیا همچنین در پایان درباره وضعیت بهروزی راد از زمان حضورش در دریاچه آزادی گفت: وی از شرایط آمادگی خوبی برخوردار است و تمریناتش را به طور مرتب بدون هیچ مشکلی و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می دهد.