پایگاه خبری همه نیوز

اقتصاد

منتشر شده در تاریخ شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 16:33

احتکار آرد در مجتمع مسکونی

احتکار آرد در پارکینگ مجتمع مسکونی، فروش مواد مخدر در پوشش کپسول لاغری و دستگیری زورگیران مسلح خبرهایی است که فرمانده انتظامی شهر ری جزئیات آن را تشریح کرده است.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح مهم‌ترین ماموریت‌های پلیس شهرستان ری در روز گذشته گفت: در راستای برخورد با محتکران و مخلان نظم اقتصادی تیم عملیاتی کلانتری حسن آباد شهرری با انجام رصد اطلاعاتی اقدام به شناسایی یک محل دپوی آرد دولتی در این محدوده کرد. در ادامه با هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضایی ماموران با همراهی نمایندگان اتحادیه و اصناف در محل حاضر شده و مشاهده کردند که یک کامیون در حال خالی کردن آرد در انباری یک مجتمع مسکونی است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در بازدید به‌عمل آمده ۷۸ کیسه آرد دولتی یارانه‌ای به وزن بیش از سه تن کشف و ضبط شد. همچنین یک نفر نیز دستگیر و به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

وی از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر در قالب کپسول لاغری نیز خبر داد و گفت: تیم عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصدهای پلیسی موفق به شناسایی زن و مردی شد که در محدوده خیابان سیزده آبان اقدام به فروش موادمخدر شیشه در قالب کپسول های لاغری کرده بودند.

جلیلیان ادامه داد:‌ با رصد اطلاعاتی مخفیگاه متهمان شناسایی شده و پس از انجام هماهنگی‌های قضائی تیم عملیات در محل حاضر و طی یک عملیات ضربتی و منسجم متهمان را که یک آقا و یک خانم بودند دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین حدود ۴۰۰گرم شیشه و تعداد قابل توجهی کپسول خالی برای بسته‌بندی این مواد نیز از آنان کشف شد.  

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری زورگیران مسلح در شهرستان پاکدشت نیز خبر داد و گفت:‌ دو زورگیر که با تهدید سلاح سرد درمحدوده پاکدشت اقدام به زورگیری، آدم ربایی و سرقت تلفن همراه کرده بودند دستگیر شدند.