پایگاه خبری همه نیوز

فناوری

منتشر شده در تاریخ چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 15:0

کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران برگزار می شود

کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران برای حمایت ویژه از استارت‌آپ‌های فناوری محور و دیجیتال کشور به صورت مستمر و بدون محدودیت زمانی برگزار می‌شود.

با حمایت مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران به صورت مستمر و بدون محدودیت زمانی برگزار می‌شود.

این طرح در راستای حمایت ویژه از استارت‌آپ‌های فناوری محور و دیجیتالی کشور صورت می‌گیرد که جذب سرمایه به این شرکت‌ها را هدفمند خواهد کرد.

این رویداد فضایی برای استقرار تیم‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه دیجیتال و فناوری‌های نوظهور در مراکز نوآوری، شتاب‌دهنده‌ها، فضاهای کاری اشتراکی را به صورت رایگان در اختیار استارت‌آپ‌ها قرار می‌دهد.

همچنین ارائه خدمات منتورینگ، مشاوره با متخصصان فناوری و کسب و کار به صورت رایگان و تأمین هزینه دوره‌های آموزشی مورد نیاز شرکت‌های عضو شبکه نوآوری، معرفی شرکت‌ها و تیم‌ها به شبکه سرمایه گذاری خطرپذیر کشور، صندوق‌های پژوهش فناوری و غیره و تخصیص وام کم بهره و حمایت‌های نقدی و غیرنقدی بلاعوض برای اعضای شبکه از دیگر مزیت‌های مشارکت در این رویداد است.

هدف از این طرح تسهیل استقرار، آموزش، سرمایه‌گذاری و رشد و توسعه شرکت‌های نوپای دیجیتال کشور است.

چنانچه استارت‌آپ یا شرکتی فعال در عرصه فناوری‌های نوظهور نیاز به فضا برای استقرار اعضای تیم خود داشته باشد، می‌تواند با مشارکت در این رویداد از مزایایی چون دریافت انواع حمایت‌های مادی یا معنوی از جمله سرمایه‌گذاری و یا خدمات مشاوره و آموزشی برخوردار شوند.

اینوسنتر نخستین مرکز توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور است که از حرکت زیست‌بوم استارت‌آپی به سمت فناوری‌های نوین حمایت می‌کند. استارت‌آپ‌ها، تیم‌های فناور، مراکز نوآوری و شتابدهنده‌ها در صورت تمایل به پیوستن به این شبکه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال مراجعه کنند.