پایگاه خبری همه نیوز

ورزش

منتشر شده در تاریخ سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 8:33

پایان اردوی شاگردان بنا و سفر فرنگی‌کاران به ترکیه

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در حالی امروز به پایان می‌رسد که نفرات منتخب کادر فنی فردا چهارشنبه راهی تورنمنت بین المللی «وهبی امره» ترکیه خواهند شد.

با اعلام ترکیب اعزامی تیم ملی کشتی فرنگی به بازی‌های المپیک ۲۰۲۱ توکیو، کمی از سنگینی بار کادر فنی تیم ملی کاسته شد و حالا ملی پوشان المپیکی با خیالی آسوده از انتخاب کادر فنی، وارد دور جدیدی از تمرینات آماده سازی می‌شوند.

البته معرفی تیم المپیکی محمد بنا، پایان کار او و همکارانش در کادر فنی نیست و آنها همچنان در حال اجرای برنامه‌های مدون خود برای آماده سازی تیم اعزامی به رقابتهای جهانی هم هستند. در همین راستا قرار است تیمی منتخب از فرنگی‌کاران اردونشین فردا (چهارشنبه ۲۶ خرداد) راهی ترکیه شود.

بدین ترتیب اردوی کنونی تیم ملی کشتی فرنگی که از روز ۱۳ خرداد آغاز شده امروز به پایان می‌رسد و سپس پویا دادمرز و سجاد عباس پور در ۵۵ کیلوگرم، مهرداد مردانی، مهدی محسن‌نژاد و امید آرامی در ۶۰ کیلوگرم، میثم دلخانی و محمد نوربخش در ۶۳ کیلوگرم، محمد الیاسی، حسین اسدی و محمدجواد رضایی در ۶۷ کیلوگرم، امین کاویانی‌نژاد و محمدرضا مختاری در ۷۲ کیلوگرم، پرهام قنبری در ۷۷ کیلوگرم، رسول گرمسیری و محمد ناقوسی در ۸۲ کیلوگرم و رامین طاهری و ناصر علیزاده در ۸۷ کیلوگرم به ترکیه اعزام خواهند شد.

همچنین محمد بنا به عنوان سرمربی تیم ملی و همچنین حبیب‌اله اخلاقی، فرشاد علیزاده و لقمان رضایی به عنوان مربی، فرنگی کاران اعزامی به ترکیه همراهی می‌کنند.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام وهبی امره ترکیه طی روزهای ۲۸ تا ۳۰ خردادماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود.